Instalace DokuWiki

Vyberte si jazyk:

Tato stránka vám pomůže při první instalaci a konfiguraci Dokuwiki. Více informací o tomto instalátoru naleznete v jeho vlastní dokumentaci.

DokuWiki používá obyčejné soubory pro uložení wiki stránek a dalších informací spojených s nimi (např. obrázků, vyhledávacích indexů, starších verzí). Aby DokuWiki správně fungovala musí mít přístup k adresářům, kde jsou uloženy tyto soubory. Tento instalátor není schopen sám nastavit přístupová práva k souborům a adresářům. To se obyčejně dělá přímo v shellu nebo, používáte-li hosting, přes FTP nebo ovládací panel vašeho hostingu (např. cPanel).

Tento instalátor nastaví ACL (přístupová práva uživatelů) pro vaši DokuWiki, což umožní správci přihlásit se do administrační části DokuWiki a tam instalovat pluginy, spravovat uživatele, nastavovat přístup k wiki stránkám a měnit další nastavení wiki. Není to nutné, ale zpříjemní to správu DokuWiki.

Zkušení uživatelé nebo uživatelé se speciálními požadavky by se měli podívat na následující stránky pro další informace ohledně instalace a nastavení DokuWiki.

Instalátor narazil na níže popsané problémy. Nelze pokračovat v instalaci, dokud je neopravíte.

driven by DokuWiki powered by PHP